Veleposlanik RH u Republici Poljskoj mr.sc. Ivan del Vechio i djelatnici hrvatskog Veleposlanstva sudjelovali su na drugom diplomatskom proljetnom teniskom turniru u Varšavi

Događaj je okupio šefove i članove diplomatskih predstavništava, kao i djelatnike poljskog Ministarstva vanjskih poslova koji su sudjelovali na turniru u četiri kategorije: dame pojedinačno, gospoda ispod i iznad 50 godina te parovi.

Hrvatski predstavnici na turniru su postigli zapažene rezultate. U muškoj konkurenciji iznad 50 godina, veleposlanik del Vechio osvojio je treće mjesto, dok je u muškoj konkurenciji ispod 50 godina djelatnik Veleposlanstva Republike Hrvatske u Varšavi Hrvoje Ćiković osvojio prvo mjesto. Najuspješniji natjecatelji su osim pehara osvojili i nagrade sponzora turnira.