Hrvatski predstavnici osvojili zlato na Svjetskom juniorskom prvenstvu u akrobatskom rock''n''rollu

Hrvatski predstavnici osvojili zlato na Svjetskom juniorskom prvenstvu u akrobatskom rock'n'rollu U organizaciji Svjetske Rock'n'Roll konfederacije (WRRC), 17. rujna 2011. godine, u sportskoj dvorani „Arena Armeec“ u Sofiji održano je Svjetsko juniorsko prvenstvo u akrobatskom Rock'n'rollu i Boogie-Woogieu i Europski B seniorski kup. Predstavili su se ukupno 16 parova iz Republike Hrvatske, clanovi Hrvatskog Rock'n'Roll saveza, te na natjecanju osvojili dvije medalje. U kategoriji juniora zlatnu medalju osvojili su naši predstavnici Ana Silaj i Alen Mikic te u B klasi srebrnu medalju osvojili su Filip Bilušic i Larisa Gomaz.